Ukázky

Je to pro Vás?

Virtuální prohlídky využívají nejen hotely a penziony pro prezentaci svých ubytovacích prostor, ale také galerie, divadla, hrady, zámky, restaurace, obchody, kadeřnické a kosmetické salóny, koupelnová studia, realitní kanceláře, ale i zoologické zahrady - prostě všichni, kdo chtějí svým zákazníkům předvést své prostory.

 

Co nabízíme:

Nafotíme a vytvoříme interaktivní virtuální prohlídku Vašich prostor podle Vašich představ. Poradíme Vám při výběru místa a navrhneme nejvhodnější formu a technologii zobrazení pro použití v nejnovějších zařízeních, jako jsou PC, notebooky, tablety, chytré telefony. Používáme moderní techniku značky NIKON a sofistikovaný, profesionální software pro zpracování virtuálních prohlídek.

 

Co to je?

  • Panoramatická prohlídka

    Jedná se o speciální panoramatické fotografie, které zobrazí prostor kolem Vás, nad Vámi i pod Vámi. Pomalu se otáčí a zákazník si tak může prohlédnout celý prostor podobně, jako by na místě osobně stál. Je možné zobrazit i velmi malý prostor.

  • Interaktivita

    Výhodou této virtuální prohlídky je interaktivita – zákazník se může pohybovat šipkami po několika místnostech, mapka mu zobrazuje, kde se právě nachází. Také nabízíme možnost vložit do prohlídky další interaktivní prvky, informační tabule, internetové odkazy, zvuky nebo hudbu, videa apod.

  • Pro PC, tablet, mobil...

    Na moderních mobilních zařízeních můžete využít gyroskopické ovládání virtuální prohlídky, kde se prohlídka otáčí dle naklonění vašeho telefonu či tabletu.