Jak se tvoří virtuální prohlídky

 • 1) fáze přípravná

  Je vhodné, abyste Vaše prostory před nasnímáním virtuální prohlídky uvedli do reprezentativního stavu. To zahrnuje úklid interiéru nebo exteriéru, případně odstranění přebytečných prvků vybavení tak, aby prostor působil vzdušným a příjemným dojmem.

 • 2) fáze realizace virtuální prohlídky

  Samotné snímání Vašich prostor je celkem rychlý proces, který však vyžaduje vybavení a zkušenosti. Nejvhodnější dobou na realizaci virtuální prohlídky bývá dopoledne nebo odpoledne z důvodu dostatku přirozeného slunečního světla. Podle potřeby zhotovíme dostatečný počet snímků v každé realizované místnosti/exteriéru, které budou základem pro tvorbu interaktivní virtuální prohlídky.

 • 3) fáze počítačového zpracování

  Tato fáze je nejvíce důležitá a náročná při výrobě virtuální prohlídky. Pomocí specializovaného softwaru převedeme naše fotografie do sférické podoby. Vytvoříme jednotlivé otáčecí 360° panoramatické fotografie a podle požadavků zákazníka přidáme interaktivní prvky (informace o výrobku, fotky, videa, zvuky, mapku půdorysu..) a propojíme jednotlivé místnosti pomocí šipek do konečné podoby virtuální prohlídky. Můžeme přidat ovládání gyroskopem pro tablety a chytré telefony, logo Vaší firmy, podkladovou hudbu, apod.

 • 4) fáze prezentace virtuální prohlídky

  Výslednou podobu virtuální prohlídky Vám předáme na CD (pro vložení na Vaše vlastní webové stránky) a zároveň Vám umožníme ji zpřístupnit na našem webovém prostoru (pro případ, že byste neměli vlastní internetové stránky). A pak už si Vaši potenciální zákazníci mohou z pohodlí svého domova prohlížet virtuální prohlídku Vaší provozovny, galerie, showroomu, školy, divadla..